Etui z klawiaturą łączące wygodę pisania z ochroną przedniej i tylnej części urządzenia

Warszawa, 06.05.2014

Logitech Ultrathin Keyboard Folio ? nowe etui z klawiaturą dla Samsunga Galaxy Tab 4 10.1

Etui z klawiaturą łączące wygodę pisania z ochroną przedniej i tylnej części urządzenia

Firma Logitech powiększa swoją linię produktów dla tabletów wprowadzając Logitech Ultrathin Keyboard Folio ? cienkie i lekkie etui ochronne z wbudowaną klawiaturą Bluetooth ? dla nowego Samsung Galaxy Tab 4 10.1. Zaprojektowane z najwyższej jakości materiałów etui zapewnia jeszcze większy komfort pracy w trakcie korzystania z urządzenia.

?Logitech stworzył Ultrathin Keyboard Folio aby zapewnić ochronę nowemu Samsungowi Galaxy Tab 4 10.1, jednocześnie zwiększając jego wydajność? ? mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. ?Dzięki wygodnej klawiaturze oraz możliwości ustawienia w dwóch pozycjach ? pionowej oraz płaskiej ? Ultrathin Keyboard Folio jest idealny do korzystania z tabletu, zarówno w trakcie pisania maila, oglądania filmu czy też grania w ulubioną grę? ? dodaje Izabela Sulima.

Etui Logitech Ultrathin Keyboard Folio zostało wyposażone w klawiaturę ze starannie zoptymalizowanym układem klawiszy, a także przyciskami funkcyjnymi kompatybilnymi z systemem Android, dzięki czemu korzystanie z niej już od pierwszych chwil jest łatwe i wygodne. Dodatkowo dzięki etui tablet można zostać ustawiony w dwóch pozycjach ? pionowej do pisania oraz w płaskiej ze schowaną klawiaturą do wygodnego przeglądania Internetu.
System SecureLock sprawia, że Samsung Galaxy Tab 4 10.1 mocno przywiera do etui, a jednocześnie pozwala na łatwe wkładanie i wyjmowanie z niego tabletu. Logitech Ultrathin Keyboard Folio zostało wykonane z wysokiej jakości nieprzemakalnych materiałów, zapewniających dodatkową ochronę przed wstrząsami, zadrapaniami oraz zalaniem.

Dostępność
Logitech Ultrathin Keyboard Folio dla Samsunga Galaxy Tab 4 10.1 będzie dostępne w połowie czerwca. Sugerowana cena detaliczna wynosi 439 zł.
Więcej informacji o produkcie na: logitech.com

# # #
Logitech ? informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce.
Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki ? muzyki, wideo, gier, mediów społecznościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Top